• Info@anbco.ir
  • 021-22926650

آفاق نگار بصیر

آفاق نگار بصیر

شرکت آفاق نگار بصیر  در سال 1390 با همکاری جمعی از متخصصان  با هدف ارایه خدمات در حوزه سیستم های هوشمند الکترونیکی کار خود را آغاز نمود و در این زمینه پروژه هایی را نیز اجرا نموده است . با گذشت زمان و ورود تکنولوژهای جدید به بازار این شرکت یکسری مطالعات در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتعال و حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داد و بحمدالله توانست مطابق با الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت مدلی را طراحی نماید و در این راستا پایلوتهای موفقی را  در حوزه های مختلف اجرا نمود. 

ارائه‌ فناوری‌ها و خدمات نوین و البته با قابلیت استفاده‌ آسان برای کسب‌وکارها ، یکی از عمده ترین اهدافی است که در آفاق نگار بصیر  دنبال می‌شود. ما سعی داریم که مشتریان ما بتوانند خدمات مورد نیاز خود را به راحترین شکل ممکن و با مدل اقتصادی قابل قبول برای هر صنعت و رشته از طریق سرویسها وبستر های ایجاد شده توسط تیمهای متخصص در حوزه توسعه کسب و کارهای نوین ، در بستر های ابر الکترونیکی ، سرویسهای مرکزی با امنیت و رعایت حریم داده‌ها ارائه نمائیم.

راهکارهایی که از سوی شرکت  ارائه می‌گردد در مسیر زندگی مدرن شهروندان و امور روزمره آنان قرار دارد، از سرویسهای B2B، B2C و B2G گرفته تا اینترنت اشیاء ، ما به دقت به هویت سنجی افراد، تراکنش‌ها و اشیاء می‌پردازیم و بستر های جمع آوری و مدیریت داده‌ها را جهت ارائه سرویسهای هوشمند و پردازش شده و با ایجاد سرویسهای ارزش‌افزوده ارائه میدهیم به گونه‌ای که مشتریان ما با قرار گرفتن در شبکه عظیم مشتریان آفاق نگار بصیر  بتوانند خدمات الکترونیکی و ایمنی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

گردشگری