امکان ورود با اثر انگشت به نسخه اندروید و با FaceID به نسخه iOS همراه‌بانک رفاه اضافه شد

همراه‌کارت رفاه تحت سیستم عامل اندروید و iOS به‌روزرسانی شد و نسخه‌های جدید با قابلیت‌های جدید، بر روی پورتال بانک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، نسخه ۲.۰.۰ اپلیکیشن موبایلی همراه‌کارت رفاه ویژه سیستم عامل اندروید به‌منظور بهبود کیفیت فنی، امنیتی، کاربردی و ایجاد قابلیت‌های جدید بر پورتال بانک رفاه  و سایت کافه بازار قرار گرفته است.

از ویژگی‌های این نسخه می‌توان به امکان ورود با اثر انگشت، افزایش سهولت به اشتراک‌گذاری رسید تراکنش‌ها، بهبود نحوه خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری، نمایش مجدد شناسه قبض و شناسه پرداخت در پیام تاییدیه پرداخت قبوض، بهبود در بخش تاریخچه تراکنش‌ها و رفع برخی مشکلات و باگ‌های نرم‌افزاری اشاره کرد.

همچنین به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، با هدف بهبود کیفیت فنی، امنیتی، کاربری و ایجاد قابلیت‌های جدید، سامانه موبایل بانک رفاه مخصوص گوشی‌های آیفون تحت نسخه iOS به‌روزرسانی شد.

از جمله قابلیت‌های جدید این اپلیکیشن، امکان ورود به سیستم از طریق قابلیت FaceID به‌منظور سازگاری با گوشی‌های iphone X، امکان مشاهده لیست تسهیلات و جدول اقساط و نیز درخواست رسید برای تراکنش‌های با وضعیت نامعلوم است.

کاربران می‌توانند با ورود به اپلیکیشن موبایل‌بانک و تایید پیغام به‌روزرسانی، نسخه مذکور را نصب کنند و یا در صفحه تنظیمات و از طریق منوی بروز رسانی نسخه، نسبت به ارتقای نسخه منصوب در تلفن همراه خود اقدام کنند.